Special Section of Beatles and POP Memorabilia

97 items 97 items
Auction closed (3 day sale)
room Sprundel

Auction closed (3 day sale)

  • ( Lots: 1-397)
  • ( Lots: 4000 - 4034)
  • ( Lots: 1300 - 1657)
  • ( Lots: 3000-3072)
  • ( Lots: 800-889)
  • ( Lots: 500-542)
  • ( Lots: 1700-1860)
  • ( Lots: 2200-2296)

  • 10:00 CEST - 16:00 CEST
  • 10:00 CEST - 16:00 CEST
  • 10:00 CEST - 16:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 35.40%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

to

  • Sale Section
97 items
Per Page

Een lot porseleinen snuff bottles met diverse scnes, op vruchten houten perzikvormige stellage. China, 20e eeuw.

Een porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met Shou teken in het midden. China, Kangxi.

Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.

Een porseleinen wine cup met decoratie van lange lijs zittend bij rots en zotje. Gemerkt met 4-karaktermerk. China, Kangxi.

Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.

Een set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en dienaar-bij-hek decor. China, Yongzheng.

Een porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.

Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuw

Drie porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor, 1 met karakterteken. China, Qianlong.

Twee porseleinen Famille Rose kop en schotels met oor, gedecoreerd met twee figuren in interieur. China, Qianlong.

Twee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld door rivierlandschap perken. China, Kangxi.

Twee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.

Twee bordjes: een roombordje met floraal decor bij hek, het andere met floraal decor. China, Qianlong.

Een porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tussen floraal decor. China, Yongzheng.

Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.

Een porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landschap-met-hek decor. China, Yongzheng. .

Een porseleinen bord 8-kantig Famille Rose met riviergezicht decoratie. China, Qianlong.

Twee porseleinen vazen model rolwagen met antiquiteiten decor Jade gemerkt. China, Kangxi.

Een stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vier figuren in landschap. China, Qianlong.

Een porseleinen Mandarijn kom met decoratie van drie figuren in landschap. China, Qianlong.

Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.

Twee porseleinen kommetjes VungTau Cargo (geveild bij Christies, Amsterdam). China, Kangxi.

Een porseleinen theepot voorzien van Romance of the Western Chamber decor China, Yongzheng.

Een porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met floraal decor. China, Kangxi.

Een porseleinen dekselvaas, vierpas vormig bamboe model met floraaldecor. China, Kangxi.

Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.

Twee gecontourneerde bordjes met floraal decor buitenrand landschap/ haan interieur. China, Yongzheng.