Special Section of Beatles and POP Memorabilia

125 items 125 items
Auction closed (3 day sale)
room Sprundel

Auction closed (3 day sale)

  • ( Lots: 1-397)
  • ( Lots: 4000 - 4034)
  • ( Lots: 1300 - 1657)
  • ( Lots: 3000-3072)
  • ( Lots: 800-889)
  • ( Lots: 500-542)
  • ( Lots: 1700-1860)
  • ( Lots: 2200-2296)

  • 10:00 CEST - 16:00 CEST
  • 10:00 CEST - 16:00 CEST
  • 10:00 CEST - 16:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 35.40%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

to

  • Sale Section
125 items
Per Page

Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.

Een Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde deksel. China, 1e helft 20e eeuw.

Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.

Een porseleinen Doucai fish tank, aan de binnenzijde gedecoreerd met vissen. China, midden 20e eeuw.

Een lot van twee schellekoord hangers van porselein met messing montuur. China, 19e eeuw.

Een set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotels met karakter teksten met 6-karaktermerk. Japan, 19e eeuw.

Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.

Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.

Een lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schotels. China, Qianglong.

Een porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling met lange lijs bij hek decor. China, Yongzheng.

Twee steengoed olielampjes VungTau Cargo (geveild bij Christies, Amsterdam). China, Kangxi.

Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.

Een porseleinen dekselvaas gecontourneerd model met landschap-met-visser decor. China, Yongzheng.

Een porseleinen bordje met verschillende perken en Lingzhy in het midden,met zeemleer achterzijde. China, Kangxi.

Twee diverse porseleinen bordjes met landschap en figuren decor en landschap decor. China, Yongzheng.

Een porseleinen Famille Rose schenkkan met rivierlandschap met paviljoendecoratie. China, Qianlong.

Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.

Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.

Een porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauwe achtergrond. China, 20e eeuw.

Een porseleinen Famille Rose juskom gecontourneerd model met floraal decor waartussen pauwen. China, Qianlong.

Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.

Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.

Drie porseleinen bordjes ŽŽn met rivierlandschap decor, 2x floraal decor, alle met capucijner buitenzijde. China Yongzheng.

Een porseleinen kop en schotel met rivierlandschap decoratie en capucijner buitenzijde. China, Yongzheng.