914 items
Zes flessen rode wijn o.a. Macon uit 1988 en Rothschild pomerol la bergerie uit 1974.
Verzameling oude fotokaarten van o.a. de Zeeuwse dracht, 'Corns en Henning'.
Kruittest pistool, Twigg London, met defecten. Toegevoegd divers aanverwant materiaal.
Negen flessen wijn w.o. Chateau Haut Sarpe Saint-Emilion Grand Cru en Rieussec Sauternes 1978.
Divers smeedijzer bestaande uit slot met slotplaat, vijf sleutels, drie hangsloten en een schaar.
Negen flessen wijn w.o. Chateau Peyre Lebade Baron Benjamin de Rothschild 1988 en Chateau Tour Renaissance Saint-Emilion Grand Cru.
Aquarel 'Dorpsgezicht'. Toegevoegd ets W.J. Dingemans. Johannes Frederick Hulk
Matchbox autootjes en motor, series n.o. 4, 19, 28, 52 en 75 incl. doosjes.
Smytegelt predicaten, 1760 uitgegeven te 's Gravenhage en Middelburg, met defect.
Zes diverse ingelijste werken van Zeeland, w.o. ets Stadhuis Middelburg, L. J. Braams.
Polychroom tegeltableau: "Die pleit om een koe, geeft er één toe". HxB: 24.5 x 38 cm.
Wandelstok PBX met gouden knop ingezet met robijn en diamant. Toegevoegd twee eenvoudige wandelstokken.
Witgouden collier, met 18-kt witgouden hanger bezet met robijn en briljant. Gewicht: 3.7 g.
Glas in lood kerkraam, vermoedelijk van de kerk te Mariekerke. HxB: 58 x 39 cm.
Negen flessen wijn w.o. Chateau Cantemerle Haut Médoc 1989 en Mont Marcal Tinto Reserva 1985.
Gouden slangencollier met bicolor rozethanger bezet met briljant. Gewicht: 6.7 g.
Porseleinen keuken voorraadpotten, zes groot, zes klein, olie- en azijnkan.