Vier blauw aardewerk dierendecor tegels, ca. 1625-1650; Aap, giraffe, gazelle, dromedaris. Geschulpte omlijsting. Hoekornament vleugelblad.. [4]
Negen blauw aardewerk dierendecor tegels, ca. 1625-1650; Vnl. paarden. Geschulpte omlijsting. Hoekornament vleugelblad.. [9]
Zes blauw aardewerk dierendecor tegels, ca. 1625-1650; Honden. Geschulpte omlijsting. Hoekornament vleugelblad.. [6]
Negen blauw aardewerk dierendecor tegels, ca. 1625-1650; Hert, bok. Geschulpte omlijsting. Hoekornament vleugelblad.. [9]
Vier blauw aardewerk dierdecor tegels, ca. 1625-1650; Leeuw, dromedaris, olifant, poema. Geschulpte omlijsting. Hoekornament vleugelblad.. [4]
Drie blauw aardewerk dierendecor tegels, ca. 1625-1650; Olifanten. Geschulpte omlijsting. Hoekornament vleugelblad.. [3]
Twaalf blauw aardewerk dierendecor tegels, 1625-1650; Hert, stekelvarken, ezel, beer. Hoekornament, vleugelblad.. [12]
Tien blauw aardewerk dierendecor tegels, 1625-1650, Hert, stekelvarken, vos, hond, ezel. Hoekornament vleugelblad.. [10]
Twaalf blauw aardewerk dierendecor tegels, 1625-1650, vnl. hazen, herten. Hoekornament vleugelblad.. [12]
Dertig blauw aardewerk tegels ca. 1625-1650 . Fguren/dieren. Hoekornament vleugeblad (grotendeels beschadigd). [ds]
Twaalf blauw aardewerk dierendecor tegels, 1625-1650, w.o. dromedaris, stier. Hoekornament Franse Lelie. [12]
Acht polychroom aardewerk dierendecor tegels, ca. 1620-1650, Vogel. Hoekornament Franse lelie. [8]
Negen polychroom aardewerk dierendecor tegels, ca. 1620-1650; Vogel. Hoekornament Franse lelie.. [9]
Vier polychroom aardewerk dierendecor tegels, ca. 1620-1650; Kippen. Hoekornament Franse lelie.. [4]
Polychroom aardewerk bloemendecor tegel, 1620-1650; Bloem op grondje met rups. Hoekornament Franse lelie.. [1]
Vier polychroom aardewerk bloemendecor tegels, ca. 1620-1650; Bloem op grondje met vlinder. Hoekornament Franse Lelie.. [4]
Twee polychroom aardewerk bloemendecor tegels, ca. 1620-1640; Tulp met libelle, tulp. Hoekornament ranse lelie.. [2]
Vier polychroom aardewerk bloemendecor tegels, ca. 1620-1650; o.a. kievietsbloem, distel. Hoekornament Franse lelie.. [4]
Negen polychroom aardewerk bloemendecor tegels, ca. 1620 - 1650; Bloem op grondje. Hoekornament Franse lelie.. [9]
Zes polychroom aardewerk bloemendecor tegels, ca. 1620-1650; Tulp, eikenboom, kievietsbloem. Hoekornament Franse lelie. [6]
Vierentwintig polychroom aardewerk bloemendecor tegels, ca. 1620 - 1650; Bloem op grondje. Hoekornament Franse lelie.. [24]
Eenentwintig polychroom aardewerk tegels, ca. 1620-1650; vogels, bloemen op grondje. Hoekmotief: Franse lelie. ( defecten).. [21]
Vijf polychroom aardewerk bloemendecor tegel in gekarteld kwadraat, ca. 1620 - 1650; Bloem op grondje. Hoekornament: Franse lelie.. [5]
Zestien polychroom aardewerk bloemendecor in gekarteld kwadraat tegels, ca. 1620 - 1650; Bloem op grondje. Hoekornament: Franse lelie.. [16]
Zes blauwe aardewerk bloemendecor in gekarteld kwadraat tegel, ca. 1620-1650; Tulp. Hoekornament Franse lelie.. [6]
Vierentwintig blauwe aardewerk bloemendecor in gekarteld kwadraat tegel, ca. 1620-1650; Tulp. Hoekornament Franse lelie.. [24]
Drieëntwintig blauwe aardewerk bloemendecor in gekarteld kwadraat tegel, ca. 1620-1650; Tulp. Hoekornament: Franse lelie.. [24]
Drie blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Schaatser. Hoekornament: Franse lelie.. [3]
Twee blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Schaatser. Hoekmotief: Franse lelie.. [2]
Drie blauw aardwerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Violist-, fluit- en castagnetten speler. Hoekornament: Franse lelie.. [3]
Twee blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Rokende man. Hoekornament: Franse lelie.. [2] ...[more]
Negen blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Beroepen. Hoekornament: Franse lelie.. [9]
Vier blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Kinderspelen. Hoekornament: Franse lelie.. [4]
Vier blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Krijgsman. Hoekornament: Franse lelie. [4]
Vier blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650. Krijgsman. Hoekornament: Franse lelie.. [4]
Zestien blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Krijgsman. Hoekornament: Franse lelie.. [16]
Achttien blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Krijgsman. Hoekornament: Franse lelie.. [18]
Negenentwintig blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1650; krijgsmannen, beroepen. Hoekmotief ossenkop. 29
Eenentwintig blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1650; vrouwfiguren. Hoekmotief ossenkop. 21
Negen blauw aardewerk figuurdecor tegels, 1625 - 1650; beroepen, krijgsmannen, kinderspelen. Hoekmotief: voluut. 9
Vierentwintig blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1650 - 1700 kinderspelen, beroepen, krijgsmannen. Hoekmotief ossenkop. 24
Twee blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1650; schaatsers. Hoekmotief ossenkop. 2
Achtentwintig blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1650; beroepen, krijgsmannen. Hoekmotief ossenkop. 28
Zesendertig blauw aardewerk figuurdecor tegels, deels 17e eeuw; beroepen, krijgsmannen, kinderspelen. Hoekmotief ossenkop. 36
Twintig blauw aardewerk tafereeldecor tegels, ca. 1650; schepen. Hoekmotief ossenkop. 20
Vierentwintig blauw aardewerk tafereeldecor tegels, ca. 1650; schepen. Hoekmotief ossenkop. 24
Negenentwintig blauw aardewerk tafereeldecor tegels, ca. 1650; schepen. Hoekmotief ossenkop. Defecten. 29
Eenentwintig blauw aardewerk tafereeldecor tegels, 1650-1700; Schepen. Hoekmotief: spin en ossekop. [21]
Tweeenveertig blauw aardewerk tafereeldecor tegels, ca. 1700; Schepen. Hoekmotief: spin en ossenkop. [42]
Acht blauw aardewerk dierendecor tegels, ca. 1650; Vissen. Hoekmotief: ossekop. [8]
Acht blauw aardewerk dierdecor tegels, 1630-1650, w.o. zeehond en rog. Hoekornament: spin en ossenkop. [8]
Twee blauw aardewerk en twee polychroom tegels, ca. 1650, Zeewezen, schip, bloem met vlinder, kolobrie. [4]
Twintig blauw aardewerk tafereel tegels, 1630-1650; Schepen. Hoekornament: ossekop. [20]
Dertig blauw aardewerk tafereel tegels, 1630-1650; Schepen. Hoekornament: ossekop. [25]
Acht blauw aardewerk tafereeltegels, circa 1650; Schepen. Hoekornament: spin. [8]
Drieënveertig blauw aardewerk tegels, ca. 1700; Molens, vogels. Hoekornament: spin. [3]
Achtenzeventig blauw aardewerk tafereel decor tegels, 18e eeuw, vnl. figuren in cirkel. Hoekornament spin. [ds]
Vierentachtig blauw aardewerk tafereel tegels, vroeg 18e eeuw, Bijbelse voorstelling in cirkel. Hoekmotief: ossenkop.