- Item Type
Lot with 4 yellow gold brooches
Lot goudwerk bestaande uit 4 gouden broches bezet met saffier en parel, waaronder 19e eeuw, bruto gewicht 26 gram. (Diverse kwaliteiten).
Three brooches
Lot bestaande uit broches en oorstekers bezet met granaten.
Lot with 2 silver brooches
Lot van twee zilveren broches, waarvan één met bloedkoraal en één met citrien, gehalte 925/000, bruto gewicht 10.8 gram.
Two gold plated brooches
Twee vergulde broches met klimopbladeren, Christian Dior, 5 x 7.5, 6.5 x 3.5 cm. (In originele doos.)