- Item Type
Oak document box
Eiken documentenkist met rijkgestoken frontpaneel van bloemen, Duitsland, 43 x 50 x 33 cm.
Eiken met ijzer omtrokken geldkist of Armada met ijzeren slotplaat en sleutel, vermoedelijk Neurenberger, Duitsland, 17e eeuw, 48 x 70 x 50 cm.
Red-painted elm wood bride's box
Djati wooden company lidded box
Djatihouten compagnie dekselkist met koperen slotplaat en hoekornamenten, Nederlands-Indië, eind 19e eeuw, 55 x 100 x 52 cm.
Lot met zilveren miniatuur ossenwagen en dekseldoosje.
Silver spoon box with teaspoons
Verzilverde sigarettendoos bekroond met 2 paardenhoofden en met 3 cederhouten binnencompartimenten, gemerkt "HERMÈS PARIS", 5 x 22 x 12 cm.