Spring auction

374 items 374 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

to

Creator / Brand

Item Type

  • Sale Section
374 items
Per Page

Lot 501

oak desk

Gebeitst houten bureaustoel met groen gecapitonneerd leren bekleding.

Verchroomd staande dressboy op ronde voet, hoogte 117 cm.

Lot 504

Rug, Patchwork

Tapijt, Patchwork, 345 x 247 cm.

Tafellamp op houten basement met groenglazen kap, fabrikant Tembe Leuchten, 80-er jaren, hoogte

Bruinleren Art Deco-stijl clubfauteuil met zwart bies op houten poten.

Bruinleren moderne 2-zits bank, 86 x 160 x 85 cm.

Eiken Art Deco bureau met 7 laden en 2 uitschuifbladen, ca. 1925/30, 76 x 165 x 90 cm.

Lot 511

Club armchair

Club fauteuil bekleed met bruin leer.

Spiegel in teakhouten Art Deco lijst met gestoken bloemen, Indonesie, 108 x 60 cm.

Mahonie gefineerd schoenenkast met 2 harmonica deuren, interne lade en schuine planken, 83 x 90 x 35 cm.

Zwart metalen designbureaulamp, Richard Sapper, model Tizio voor Artemide, Italie, 70-er jaren.

Deels zwartmetalen filprojector, Zeiss Ikon, Ernemann II, eerste helft 20e eeuw, 187 x 120 x 35 cm.

Lot 516

oak dresser

set designlampen op kwarts voet, ontwerp en productie: Martin Patternotte, aangeschaft in 1998, hoogte: 35 cm. (aankoopnota aanwezig)

Eiken Haagse school kast met 2 glazen schuifdeuren en 2 deels glas in lood deuren waarachter verlichting, ca. 1900, 110 x167 x 35 cm.

Art Deco staande lamp met crèmekleurig zijden kap, afgezet met franjes.

Spiegel in bewerkte teakhouten lijst, Indonesie, 92 x 97 cm.

Gipsen sculptuur van Maria, gemerkt: Dupon Brugge, vroeg 20 eeuw. hoogte 98 cm. (handen gerestaureerd)

Lot 523

Carpet, Nepal

Tapijt, Nepal  310 x 250 cm. (verkleurd)

Lot 524

Oak dressoir

Art Nouveau tafellamp bekroond met dame en doek op marmeren basement, hoogte 44 cm.

Art Deco tafellampje op verchroomde voet met opaline kap, hoogte 24 cm.

Wortelnoten Art Deco bijzettafel met 4 uitschuifbare zijbladen, rustend op blokpoten, 56 x 63 x 63 cm.

Lot 528

Clubfauteuil

Clubfauteuil bekleed met bruin leder, rustend op houten poten.

Lot 529

oak armchair

Eiken Haagse School rookfauteuil met verstelbare rugleuning, ca. 1925.

Koperen bouillotte tafellamp met metalen kap, hoogte 52 cm.

Lot 533

Carpet, Hamadan

Tapijt, Hamadan 200 x 135 cm.

Lot 534

Standing watch

Eiken Art Deco boekenkast met 2 glazen deuren, ca. 1920, 132 x 117 x 37 cm.

Lot 536

Oak armchair

Eiken Haagse school clubfauteuil met coromandel houten accenten, ontwerp  Anton Lucas te Leiden, ca. 1925.

Lot 537

oak armchair

Eiken Haagse School armstoel met coromandel houten accenten, ca. 1925.

Kruidenrek met 12 diverse aardewerk laden en deurtje, gemerkt Societe Ceramique Maastricht, in houten kast, ca. 1925, 45 x 63 x 15 cm.

Eiken Art Deco boekenkast met 2 deels glazen deuren en met ebbenhout ingelegd, ca. 1920, 182 x 92 x 39 cm. Conditie: bovenrichel gebroken.

Lot 542

Bendic armchair

Bendic armstoel bekleed met bruin leder met los zitkussen, rustend op houten poten.

Lot 543

Rug, Keshan

Tapijt, Keshan, 303 x 194 cm.

Lot 544

Art Deco lamp

verchroomde  Art Deco lamp met 5 getrapte matglazen kelkjes, hoogte: 45 cm., diameter: 60 cm.

Bruinleren armfauteuil met zwarte bies op houten poten.

Lot 546

leather hooker

Schapenleren voetenbank/hooker met zwarte bies, op houten pootjes, 43 x 62 x 62 cm.

Eiken Art Deco bureau met 5 laden, paneeldeur waarachter 3 interne laden en opklapbaar verlaagt schrijfgedeelte, ca. 1925, 77 x 140 x 80 cm.

Eiken Art Deco theekastje met 2 glazen schuifdeurtjes, 2 laden en 2 paneeldeuren, circa. 1925/30, 78 x 90 x 43 cm.

Eikenhouten lectuurbak, gemerkt met metalen plaat: “J.R. HOOGEZAND / MEUBILERING / OUD KERKHOF 25 / UTRECHT”, circa 1920, 45 x 53 x 38 cm.

Teakhouten Art Deco linnenkast met spiegeldeur (gebroken) en een lade, Indonesie ca. 1925, 203 x 77 x 50 cm.

Teakhouten Art Deco wandkapstok met ovaal geslepen spiegel, Indonesie ca. 1925, 53 x 75 cm.

Wortelnoten gefineerd Art Deco-stijl commode met 3 laden, 92 x 117 x 42 cm.

Teakhouten Art Deco bank met boekenkastjes en laadje in armleuning met gekleurd velourse bekleding, Indonesie ca. 1925, 67 x 145 x 70 cm.

Lot 557

Persian pillow

Perzisch kussen, Belouche, 75 x 50 cm.

Reiskoffer met cognackleurig leder en messing beslag, Frankrijk, 20-er jaren, 34 x 90 x 54 cm.

Lederen reiskoffer met messing beslag, gemerkt Cosmopolis, Frankrijk, circa 1920, 32 x 90 x 54 cm.