Spring auction

230 items 230 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

to

  • Sale Section
230 items
Per Page

Hollandse school 19e eeuw, Portret van een man, ongesigneerd, olieverf op doek, 96 x 78 cm.conditie: kras en bedoekt

Portret van een dame met waaier, ongesigneerd, 19e eeuw, olieverf op doek, 105 x 84 cm.

Portret van een man, titel: Aan den .. 'Cornelis Schuijt Koopman Hoorn', ongesigneerd 18e eeuw, pastel op papier, 62 x 46 cm.

Portret vanmeisje met kanten kraag, onduidelijk gesigneerd rechtsboven, olieverf op doek, 30 x 21 cm.Conditie: lijst beschadigd.

Duitse School, 19e eeuw, Portret van een jonge met bosje rozen, ongesigneerd, pastel op papier, 35 x 29.5 cm.Conditie: defecten lijst

Lambert Joseph Mathieu (1804-1861)Moeder met kind, gesigneerd en gedateerd 1850 rechtsonder, olieverf op doek, 63 x 53 cm. Conditie: bedoekt

Hollandse school vroeg 20e eeuw, jonge schilderes in een interieur, gesigneerd rechtsonder?, olieverf op paneel, 25 x 20,5 cm.

Elegante dames in interieur, gesigneerd rechtsonder "L. Wiedemann / Halle a/d 1893", olieverf op doek, 63x93cm. Conditie: verfverlies linksonder

Lot 1013

Prague by night

Praag bij nacht, met op de voorgrond elegante dame, onduidelijk gesigneerd en gedateerd rechtsonder, olieverf op doek, 107 x 85 cm.

Lot 1014

Beach view

Klaas Poel de Strandgezicht, gesigneerd rechtsonder naar J. Maris, olieverf op doek, 100 x 130 cm.

Lot 1015

Rural view

Landelijk aanzicht, ongesigneerd, olieverf op doek, 100 x 130 cm.

Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Duinlandschap, gesigneerd rechts onder, olieverf op doek, 60 x 80 cm.

Cornelis Albertus Johannes Schermer (1824-1915)Het laden van de hooiwagen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 45 x 80 cm.

Martinus Johannes Bies (1894-1975)Zicht op De Peel, gesigneerd links onder "Bies", olieverf op doek, 50 x 60 cm.

Jack Aué (1866-1930)Corversbos nabij Hilversum, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 48 x 58 cm.

Martinus Johannes Bies (1894-1975)Woonwagens in De Peel, gesigneerd links onder "Bies", olieverf op doek, 61 x 81 cm.

Schepen op woeste zee, toegeschreven aan P.J. Schotel, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 59 x 73 cm.

Schepenop woelige zee, gesigneerd en gedateerd linksonder "Carleboer 1855", olieverf op doek, 53 x 74 cm.Conditie: gat in doek

Meeuwis van Buuren (1902-1992)Zeegezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 59 x 99 cm.

Jos Lussenburg (1889-1975)Botter op zee, gesigneerd en gedateerd '57 rechtsonder, olieverf op doek, 60 x 80 cm.

Louis Neubert (1846-1892)Figuren op het strand, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 27 x 58 cm.

Zeegezichten, gesigneerd 'F.Schutz' linksonder, pendant, olieverf op paneel, 20 x 50 cm.

Louis Johan Hendrik Meijer (1838-1880)Zeegezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 17 x 21 cm.

Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Zeilboot op de Zuiderzee, gesigneerd rechtonder, olieverf op doek op paneel, (plankie) 20 x 32 cm.

Figuren bij Hollands legerkamp, laat 17e eeuw, olieverf op paneel, 34 x 41 cm.

Helmert Richard van der Flier (1827-1899)Heide met herder en vee, gesigneerd midden onder, olieverf op doek, 48 x 65 cm. Conditie: bedoekt

Navolger van Richard Brakenburg (1650-1702), gezelschap in een taverne, olieverf op doek, 38 x 53 cm.

"Figuren in een legerkamp", onbekend, navolger Barend Gael (ca. 1630-1698), 17e/18e eeuw, marouflé, 62 x 48 cm.

Hendrik Adolf Schaep (1826-1870)Dorpsfeest, gesigneerd en gedateerd rechts onder "Henri . Schaep 1862", olieverf op paneel, 32 x 46 cm.

Hollandse school, eerste helft 20e eeuw, dorp aan het water, ongesigneerd,olieverf op paneel, 29 x 39 cm.

Hollandse school, 19e eeuw, bosgezicht, ongesigneerd,  olieverf op paneel, 36 x 28 cm.

Mogelijk Jan Kobell III, Jonge herder met koeien in weide, ongesigneerd, 19e eeuw, olieverf op paneel, 24 x 31 cm.

Frans Langeveld (1876-1939)Dorpsgezicht aan het water, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 17 x 24,5 cm.

Gezicht op Katwijk, gemonogrammeerd rechtsonder, olieverf op paneel, 12 x 22 cm.

Daniel Rudolph Ruijs (1853-1913)Eenden bij de waterkant, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 10 x 16 cm.

Gezicht op Kattenburg te Amsterdam, gesigneerd 'H Mastenbroek' rechtsonder, olieverf op paneel, 7,5 x 13 cm.

Henriette Herminie Gudin (1825-1892)Schepen bij maanlicht, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 9 x 14 cm.

Hermanus Welsink (1809-1888)Kustgezicht, gesigneerd rechts onder, olieverf op paneel, 15 x 21 cm.

Landschap met figuren, gesigneerd linksonder E. Klaassen (Twentse schilder ca. 1930), olieverf op multiplex, 12 x 17 cm.

Antony Beek (1882-1954)Vrouw in bos, gesigneerd linksonder, olieverf op board, 26 x16 cm.

Koe, gesigneerd met initialen rechtsonder 'Y.W' (mogelijk Ype Wenning), tekening op papier, 15 x 24 cm.