Art, Antiques, Collectibles

904 items 904 items
No Image
(3 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(3 day sale)

  • ( Lots: 1001-1579)
  • ( Lots: 601-770)
  • ( Lots: 1-408)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

904 items
Per Page

Eikenhouten Renaissance haardombouw met snijwerk op pilasters, . met reconstructies, ca. 1700 h. 227, br. 197 en d.56 cm. ...[more]

Eiken Barok-stijl Gelderse kussenkast met gestoken fries . waaronder 2 paneeldeuren en 2 laden, 19e eeuw, h. 190, br. 160, . d. 58 cm. ...[more]

Tapijt, Vintage 366 x 270 cm. ...[more]

Tapijt, Tabriz 360 x 280 cm. ...[more]

Tapijt, Isphahan 183 x 123 cm. ...[more]

Tapijt, Kashan 418 x 290 cm. ...[more]

Tapijt, Kashan 348 x 245 cm. ...[more]

Stel porseleinen theebussen versierd met chinoise decor, in . houten kelder versierd met geelkoperen beslag, h.16, br.20 en . d.14 cm. ...[more]

Paars glazen Leerdam unica schaal met ingesloten tin-craquelé, . ges. A.D. Copier en gedat. 1926 h.9 en diam. 25,5 cm. (A) ...[more]