1329
Symbolae Physicaeseu icones et descriptiones zootomicorum quae ex itinere per africam borealem et
Symbolae Physicae
seu icones et descriptiones zootomicorum quae ex itinere per africam borealem et asiam occidentalem, Friderici Guilelmi Hemprich et Christiani Godofredi Ehrenberg [...] edidet C. G. Ehrenberg, decas prima, 1828, Fol., 24 Lithographien in Mappe, vorhanden sind: Zootomica Nr. I-X, Zoologica II. Mollusca Nr. III (doppelt), Zoologica II. Phytozoa VII, VIII, IX, XI (je doppelt vorhanden), Botanica II. Algae Nr. I (doppelt), Botanica II. Nr. II (doppelt), teilweise stockfleckig.
Symbolae Physicae
100. Auktion 17.-21. November 2020
For Auktionshaus Mehlis delivery information please telephone +49 3741 221005.