twenties' chandelier with a quite design in bronze, glass and crystal || Mooie luster met apart
antique sewing set in marked yellow gold with its case || Antieke naaietui met inhoud in gemerkt
antique sewing set in marked yellow gold with its case || Antieke naaietui met inhoud in gemerkt geel goud
three antique sewing sets in silver with their case || Lot van drie antieke naaietuis met originele inhoud in zilver
three antique sewing sets in vermeil with their case || Lot van drie antieke en oude naaietuis met
three antique sewing sets in vermeil with their case || Lot van drie antieke en oude naaietuis met inhoud in vermeil
travel trunk with contents in crystal and marked silver || Lederen reiskoffer in leder met inhoud in
decorative necklace made with shells || Decoratieve halsband gemaakt met schelpen - gemonteerd