Filter entfernen- Klassieke meubelen (4)
Schätzpreis
Lostyp
Filter entfernen- Box (4)
- Lostyp
4 items
Los 125
Oak document box
Eiken documentenkist met rijkgestoken frontpaneel van bloemen, Duitsland, 43 x 50 x 33 cm.
Eiken met ijzer omtrokken geldkist of Armada met ijzeren slotplaat en sleutel, vermoedelijk Neurenberger, Duitsland, 17e eeuw, 48 x 70 x 50 cm.
Los 178
Red-painted elm wood bride's box
Los 196
Djati wooden company lidded box
Djatihouten compagnie dekselkist met koperen slotplaat en hoekornamenten, Nederlands-Indië, eind 19e eeuw, 55 x 100 x 52 cm.