Frühjahrsauktion

356 items 356 items
Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
room Diemen (Amsterdam)

Frühjahrsauktion

  • ( Lose: 501 t/m 699)
  • ( Lose: 700 t/m 874)
  • ( Lose: 3001 t/m 3234)
  • ( Lose: 3301 t/m 3476)
  • ( Lose: 1 t/m 254)
  • ( Lose: 1001 t/m 1231)
  • ( Lose: 2501 t/m 2668)
  • ( Lose: 2001 t/m 2220)
  • ( Lose: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 MEZ - 17:00 MEZ
  • 10:00 MEZ - 17:00 MEZ
  • 10:00 MEZ - 17:00 MEZ
  • 10:00 MEZ - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Schätzpreis

bis

356 items
Per Page

Leen Spierenburg (1922-1971) Liggend naakt, gesigneerd en gedateerd '64 rechtsboven, olieverf op doek, 60 x 120 cm.

Stilleven met fruit, ongesigneerd, marouflé, 55 x 64 cm.

Willem Ferdinand Abraham Isaac Vaarzon Morel (1868-1955) Paardenrace, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 89 x 99 cm.

Willem Ferdinand Abraham Isaac Vaarzon Morel (1868-1955) Vrouw met paard en wagen, linksonder gesigneerd, aquarel op papier, 31 x 34 cm.

Willem Ferdinand Abraham Isaac Vaarzon Morel (1868-1955) Man met paard, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier, 31 x 21 cm.

Akexandre Guerasdimov (1955-) 'Circus (theater)' figuur, gesigneerd middenonder en gedateerd 1989 verso, olieverf op doek, 100 x 70 cm.

Suzanne Maniet (1911-) Carrousel, linksonder gesigneerd en gedateerd 1968, olieverf op doek, 60 x 50 cm.

Joop Stierhout (1911-1997) Weesperzijde teAmsterdam, rechtsonder gesigneerd en versoop etiket, olieverf op doek, 49 x 60 cm.

Ysbrant Dirk van Wijngaarden (1937-) Boot op het Water, rechtsonder gesigneerd en gedateerd "Ysbrant 60", olieverf op doek, 81 x 95 cm.

Ysbrant Dirk van Wijngaarden (1937-) Geabstraheerde figuur, olieverf op doek, 81,5 x 61 cm. Conditie: restauratie & craquelé

Marinus Schipper (1897-1987) Stilleven met droogbloemen en bakstenen, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 90 x 90 cm.

Riemko Holtrop (1914-1996) Zelfportret, rechtsboven gesigneerd en gedateerd 1943, olieverf op doek, 79 x 59 cm.

Flip Hamers (1909-1995) Studie naakte man, gesigneerd rechts onder, houtskool op karton, 71 x 51 cm.

Flip Hamers (1909-1995) Naakte dame, gesigneerd rechts onder, aquarel op papier, 64 x 49 cm.

Vos met prooi, gesigneerd en gedateerd gesigneerd "K.S, 98", olieverf op doek, 30 x 40 cm.

Paul Permeke (1918-1990) Dorp in de avondzon, gesigeerd rechtsonder, olieverf op doek, 30 x 40 cm.

Hubert Vries De (1899-1979) Zeilboot en stoomboot in haven, linksonder gesigneerd, olieverf op doek, 34 x 48 cm.

John (Jan) Bevort (1917-1996) Stadsgezicht te Amsterdam, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 40 x 100 cm.

Herman Heijenbrock (1871-1948) Groenten laden en lossen langs kanaal, rechtsonder gesigneerd, pastel op papier, 42 x 61 cm.

Herman Heijenbrock (1871-1948) Jongetje wast zich in de glasfabriek, gesigneerd rechtsonder, pastel op papier, 37 x 28 cm.

Jan Korthals (1916-1972) Buitenhaven, rechtsonder gesigneerd, gemengde techniek op papier, 22 x 25 cm.

Douwe van der Zweep (1890-1975) Bloemstillen, rechtsonder gesigneerd, aquarel op papier, 34 x 25 cm. Herkomst: Zeeuws veilinghuis, 03/06/2015.

King Edward (1900-2000) National Gallery te Londen, linksonder gesigneerd, ets/aquatint op papier, 29 x 39 cm.

Eef van Brakel (1930-2014) Gezicht op de Ank, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.

Eef van Brakel (1930-2014) Gezicht op Driel, linksonder gesigneerd, olieverf op doek, 35 x 60 cm.

Eef van Brakel (1930-2014) Gezicht op Ameland, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.

Eef van Brakel (1930-2014) Dorpsgezicht, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 30 x 40 cm.

Eef van Brakel (1930-2014) Gezicht op op Vienne, Frankrijk. linksonder gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 40 cm.

Eef van Brakel (1930-2014) Zeegezicht, linksonder gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 80 cm.

Eef van Brakel (1930-2014) Gezicht op de Ardennen, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm.

Jan Sluijters jr. (1914-2005) 'Ardeche', Frans landschap, gesigneerd en gedateerd linksonder "1980", aquarel op papier, 30 x 44 cm.

Gerrit Neven (1939-) De Zaan, rechtsonder gesigneerd met initialen, aquarel op papier, 20 x 32 cm.

Mark Kevin Horton (1960-) Spoorweg emplacement, gesigneerd en gedateerd '87 linksonder, olieverf op doek, 66 x 116 cm.

Nicolaas Matthijs Eekman (1889-1973) Vrouwfiguren met boodschappenmand, gesigneerd en gedateerd '31, pastel op papier, 44 x 36 cm.